توضیحاتی برای خوانندگان

خوشبختانه سایت کتابناک دوباره راه اندازی شده . خوانندگانی که علاقمند هستند آثار ی را که در گذشته در این وبلاگ ارائه شده به شکل کامل وبا دانلود آسان در دسترس داشته باشند می توانند به سایت کتابناک http://ketabnak.com  بخش " متافیزیک " مراجعه و ترجمه های کامل شده این وبلاگ را دریافت کنند . 

این نکته را هم اضافه کنم که کتابهای " منشاء خدا " و " سایه سلیمان " پس از تمام شدن ترجمه ، دوباره باز خوانی و بازنویسی خواهند شد و اشتباهات تایپی و دستوری تا حد امکان برطرف شده و پاورقی های جدیدی به این کتابها اضافه خواهد شد تا جاهایی که احساس می شود مطلب دیر یاب شده و گره خورده قابل فهم شود . فصل بندی هر کتاب از حالت وبلاگی به در آمده و با صفحه آرایی جدید ارائه خواهد شد .فعلا اولویت را به کتاب " منشاء خدا " داده ام . دوستانی که در عرصه طراحی و صفحه آرایی دستی دارند یا نرم افزاری را سراغ دارند که می تواند به حقیر کمک کند تا مطالب با ظاهر بهتری عرضه شوند همکاری شان باعث افتخار خواهد بود . عزیزانی که به محتوای مطالب انتقاداتی را وارد می دانند - که این امری بسیار طبیعی است وبرای خود مقامی دارد - و قسمت نظرات برای درج مطالبشان محدود است می توانند نظراتشان رادر قالب فایل word به جی میل حقیر ارسال نمایند تا پس از بررسی در وبلاگ درج شود . تاکید می کنم که ترجمه اثری از یک نویسنده به معنی پذیرش 100 % نظریات آن نویسنده نیست و خوانندگان فرهیخته خود بهترین داور خواهند بود . 

/ 3 نظر / 4 بازدید
zohal

با سلام و تشکر از زحمات شما مهر عزیز و قدر دان هستیم به خاطر پر مهر بودن ومهرورز بودن شما به خوانندگان سایتتان بدرود

mehr01

یکی دو تا اصطلاح بوده که در مصرباستان معنی دیگه ای داشته و بنده در ترجمه اونا اشتباه کردم . این اشتباهات حتما در ویرایش کتاب " منشاء خدا " با تصویر و توضیحات لازم اضافه میشه و بنده اینجا از همه خوانندگان عزیز معذرت خواهی می کنم .

ekist64

[گل]