منشاء خدا - بخش نهم - ( ظهور نگهبانان )

بخش نهم منشاء خدا 

" ظهور نگهبانان "
درخت زندگی
لینک دانلود
http://s3.picofile.com/file/7382231498/RISE_OF_THE_GUARDIANS_persian.pdf.html

در داستان قابیل ( پیدایش 4:17 ) جایی که یکبار دیگر برخلاف گزارش پیشین که می گوید آدمیان دیگری برزمین غیر از خانواده اولاد آدم نبوده اند ، گفته می شود او همسری برای خود انتخاب کرده . در واقع ، دیگرانی نیز به فراوانی در آن اطراف بوده اند ، آنچنان که دیده ایم آدم وحوا نخستین انسانها نبودند ، آنها فقط نخستین یک گونه بودند . دراین خصوص یکی از جنبه های مهم وراثت مطلق که به بنیانی برای فرهنگ دودمانی همه جا گستر بعد از آن تبدیل شده این بوده که یک مرد نمی تواند بدون یک ملکه شاه باشد و ملکه باید از خون سلطنتی باشد . در شرایط قابیل – از آنجایی که پدرومادرش نخستین یک گونه بودند – این می تواند فقط به معنای یک چیز باشد :

 

لازم بود که همسر او اقلاً فرزند یک از آنها ( آدم وحوا ) باشد . پس این سوال مطرح می شود که آیا آدم وحوا دختری هم داشتند ؟


/ 8 نظر / 4 بازدید
پسرآزاد

به به فصل جدید عزیزم موفق باشی کی آماده می شه؟

علی

منتظریم

امید

خیلی جالبه . بسیار خوشحال و مسرورم که گمشده خودمو اینجا در جمع دوستان پیدا کردم. اینجا فقط فهم درک خرد سکوت حاکمه . بسیار عالیه منتظریم .

علی صالحی

سالاری سالار. مرسی سالار سالارا. دست سالارتو به خاطر ترجمه های سالارت از این کتابای سالار سالارانه می فشارم.مخلص سالار.

علی صالحی

مهر جان. به خدا همه ما به خاطر آگاهی هایی که بدون هیچ چشمداشتی به ما می بخشی به شما استاد عزیز مدیون هستیم

حامد ساسانی

مهر عزیز لینک دانلود حاوی فایل نیست. احتمالا سایتی که فایل رو در اون آ÷لود کردید فایل رو حذف کرده. بسیار ممنون میشم اگر لینک دانلود رو تصحیح کنید. چون تنها با اشتیاق خواندن ترجمه های شماست که من روزهای تکراری و کارهای مزخرف روزمره رو تحمل میکنم. ممنون

بهاره دادرس

مهر عزیز این لینک دانلود و لینک دانلود قسمت دهم منشا خدا هر کاری می کنم قابل استفاده نیستند لطفا یک باز بینی کنید و یا راهنمایی کنید مرسی

سلام دوست عزیز اگر لطف فرموده لینک را اصلاح کنید ممنون میشم. با دانلود منجر هم دانلود نمی شوند.