فرعون بالدار

فرعون بالدار


 

رمانی است که توسط جوانا گرانت نوشته و اولین بار در 1937 منتشر شده . گرانت منبع اطلاعاتش را در این کتاب به توانائیهای غیر عادی اش در " خاطره ای دور " مخصوصاً توانایی به خاطرآوردن زندگیهای گذشته اش نسبت داده . داستان توسط Sekhet-a-Ra روایت می شود که به Sekeeta مشهوراست . قسمت اعظم ماجرا در شهر Me'n-atetiss /Memphis مصر که توسط اجداد Sekeeta که Meniss /Menes  نامیده می شدند تاسیس شده می گذرد .ضمن حکایت ، او با برادرش Neyah طی نخستین سلسله مصر باستان همکار فرعون شده اند . حکایت ، زندگی و تمریناتش را در هنر جنگ ، سیاستمداری و متافیزیک دنبال می کند .

همه اعضاء خانواده سلطنتی به شکل عادی برای استفاده از توانائیهای غیر عادی ، آموختن دکترین انضباط درونی و تناسخ و کارما آموزش می دیدند . طی داستان ، او عاشق مردی به نام Dio از Minoas می شود و دختری به نام Tchekeea به دنیا می آورد که  Den چهارمین شاه سلسله اول می شود . در آمفی تأتر Grain که حال موقعیت Tell el-Amarna نامیده می شود Sekeeta سوار ارابه می شود تا برای دفاع از مصر در برابر مردم مهاجمی که Zuma (  سومر ، که به ما گفته شده سرزمین اجداد بابلیان بوده  ) نامیده می شدند در میدان مبارزه دست و پنجه نرم کند . Sekeeta دردوره عالی زندگی کرده و می میرد و سپس در Abidwa مصر که امروزه  Abydos نامیده می شود دفن شده . نام آرامگاهش Meri-Nyet است ، نام کاهنی اش ، که مناسبت تر است Merneith ترجمه شود . 

/ 7 نظر / 7 بازدید
دیاکو

ترجمه این کتاب وجود داره ؟ یا میخواید خودتون لطف کنید ترجمه کنید؟

ekist64

[گل]

امید

جالبه ما رو تو حال و هوای دوران مصر باستان میبره . [متفکر]

zohal

با تشکر از زحمات مهر گرامی

ياد دوران مصر باستان به خير

mehr01

با شرمندگی از تاخیر درارائه کار بعدی . مقداری مشکلات خانوادگی با آمیزه ای از اینترنت نیمه ملی ( یعنی تلاش حضرات برای رام کردن اسب وحشی ) مزید بر علت شد . اما ما چون به دیوار تلاش میخ شده ایم همچنان استوار می نماییم و داریم کار می کنیم و فصل جدید " منشاء خدا " را که کار ترجمه اش تمام شده تا چندی دیگر ارائه می کنیم .

zanbagh

سلام خوبی ، این همون کتابیه که قبلا هم در موردش نوشته بودی ، نمیخوای ترجمه ش کنی ؟ خیی دوست دارم بخونمش ... میشه لطفا یه کمیشو ترجمه کنی یه خلاصه خوب ازش