رازهای گمشده صندوق مقدس

رازهای گمشده صندوق مقدس

افشای متحیر کننده قدرت شگفت انگیز طلا


نوشته :

لارنس گاردنر

لینک دانلود :

لطفا با فندق شکن وارد شوید

با امید به اینکه مورد توجه پژوهشگران قرار بگیرد

طبق معمول اصلاح شد

http://www.4shared.com/account/document/41jYs8D9/____.html

لینک دیگری برای دانلود :


http://www13.speedyshare.com/files/26499186/download/%D8%B1%D8%A7%D8%B2%D9%87%D8%A7%D9%8A%20%DA%AF%D9%85%D8%B4%D8%AF%D9%87%20%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%88%D9%82%20%D9%85%D9%82%D8%AF%D8%B3.pdf

/ 8 نظر / 4 بازدید
mehr01

كار ترجمه اين متن تموم شده و تايپش تازه شروع شده . به محض آماده شدن آپلود ميشه . بعد كه ميريم طبق روال معمول ادامه كتاب تماسهاي يزداني رو ترجمه مي كنيم .

لیندا

ممنون و خسته نباشید منتظریم

شهنام ماوى

سلام مهر عزيز توى سايت حقيقت خاموش هجويات زيادى در رابطه با ذكريا سجين آورده اند با موبايل نتونستم جواب بدم لطف ميكنيد يه جواب مستدل و آكاهى بخش به آقاي روستا بور و خوانندكانش بديد ممنون ميشم .

mehr01

درباره فلسفه " فرضيه توطئه " اينكه پيدايي آن چگونه بوده و اين " آگاهي كاذب " چگونه رشد كرده ووارد " نظريه انتظارشيعه " شده و اينكه بنيان ظهور موعود در فرهنگ شيعه خود از كجا كپي برداري شده و به مرورزمان عناصري از فرقه هاي مختلف را در خود جمع نموده واكنون تبديل به معجوني شده كه از بام تا شام از بنگاه بانگ ورنگ گرفته تا وب سايتها و وبلاگهاي فرمايشي و نمايشي – كه هرگز هم مسدود نمي شوندو البته نبايد هم بشوند بنا بر اصل آزادي بيان و البته بعد از بيان – پخش مي شود به موقع سخن خواهم گفت كه هم رشته بنده بوده و هم مراپدري بود سخت حزب الهي كه تا عمر داشت چنين مي انديشيد !!! پس شما نيز منتظر آن روز موعود باشيد .

لیندا

من مطالب سایت حقیفت خاموش رو خوندم نویسنده خیلی متعصبه و ارزش بحث کردن و نظر دادن نداره [چشمک]

محمد

براي دانلود خيلي ها مشكل دارن ممنون ميشم اگه كسي اين نسخه رو جايي آپلود كنه كه خواندگان ديگه بتونن بي دردسر دانلود كنن

myosote

باشد که کارگر افتد http://myshare.ir/download.php?file=eobpwyj8vkusez23jqs5.pdf