پروژه ی ژنوم اله ی Ur

 

Goddess of Ur Genome Project

 

پروژه ی ژنوم اله ی Ur

دوستان و هوادارن عزیز سیچین

به خاطر همه ی پیام های شفقت آمیزتان ممنونیم،البته جای عذر خواهی دارد چرا که ما نمی توانیم پاسخگوی تک تک پیام های بیشمار شما باشیم.می دانم که همه ی شما علاقه مند به حرکت ما برای آزمایش Nin هستید.استخوان های Puabi ( در آکدی به معنی کلام پدرم ) که آخرین امید و آرزوی زکریا بود.همانطور که احتمالا می دانید،پیش از فوت زکریا،او «پروژه ی ژنوم اله ی Ur» را برای رسیدن به این مهم منتشر کرد.کارهای مربوطه کوشاوار در حال پیگیری است  و تاکنون به موارد زیر نائل شده:

1.موزه همکاری بسیار خوبی داشته و به احتمال بسیار زیاد زمانی که یک شخص یا موسسه ی واجد شرایطی پای پیش بگذارد و تتمه ی الزامات مستدل مقاوله ی موزه را نیز قانع کند،اجازه ی آزمایش استخوان ها را می دهد.این قسمت اکنون در حال پیگیری است.

2.شمایی که ایمیل فرستاده اید-و سپاس از آن شماست-اما در حال حاضر به علت حجم زیاد ایمیل های ارسالی در مورد آزمایش دی.ان.ای. Nin،ارسال پیام ها باید متوقف شد.اینگونه حمایت کردن کار بر روی Puabi  را پیش نخواهد برد.هرگاه فشار آوردن لازم باشد ما شما را با خبر خواهیم کرد اما اکنون بهترین کار این است که انرژی خود را ذخیره کنید.

لطفا برای به روز رسانی های آتی به بازدید از این وبسایت ادامه دهید.

دسامبر 2010

http://www.sitchin.com

/ 5 نظر / 4 بازدید
رامتين

ممنون. زحمتي نيست اگر يك مطلب راجه به nin بگذاري؟

mehr01

با شرمندگي موقع آپلود پاسخ برخي كلمات جابجا شده اند É.NIN.GAL ترجمه درستش مي شود بانوي بزرگ معبد نه بانوي معبد بزرگ ودر آكدي entu مي شود divine lady / يزدان بانو بابت جابجايها شرمنده

محمد

لطفا بيشتر توضيح بديد من نفهميدم چي شد[متفکر]

محمد

اين كتابي كه گفتين غول ها (روي زمين بوده اند).كجا بايد پيداش كرد؟[لبخند]