سفر به گذشته‌ی اسطوره‌ای

 

Journeys to a Mythical Past

سفر به گذشته‌ی اسطوره‌ای : ادامه ( در واقع آخرین ) گزارش خود نوشت تحقیقات و اکتشافاتی که منجر به نوشتن مجموعه تواریخ زمین شده .

در این انجامه سفرهایی به تواریخ زمین ، پژوهشگر نامدار دوران باستان ، زکریا سیچین ، داستان خودش را بازگو می‌کند . ماجرای اینکه چگونه – اتفاقی یا طور دیگر – هنگام رمز گشایی از اسرار اهرام و ابوالهول تقریباً تمام زندگیش را وقف یافتن حقیقت نموده .

افشای مصنوعات مخفی که خط بطلانی بر فرضیات تشکیلاتی و بنیانی می‌کشند،فرضیاتی که برای حفظ و بهبود وضع فعلی و یا گیج کردن دانشمندان اختصاص داده شده‌اند وقتی که مجبورشان می کنند که آن‌ها را نشان دهند . توصیفات دسته اول سیچین از اکتشافاتش، مخاطب را به لایه‌های درونی واتیکان می‌برد،معمای یک یونان پیشرفته و راز یک معماری یزدانی دست ساز در استون هنج ، مالت و در دیگر اماکن  موجود در آمریکا.

با نگاهی عمیق به دنیای باستان ، سیچین شواهد مبهوت کننده‌ای را از ارتباط خطوط نازکا و یک پایگاه هم‌جوار حیرت انگیز ارائه می‌کند جایی که برای خروج آنوناکی از زمین مورد استفاده قرار گرفته ؛ خدایان باستانی که او بر این باور است که بنا بر عهدی ، طی دوران ما باز خواهند گشت ...

زکریا سیچین برای نخستین بار فاش نموده که چگونه زندگی اش در پی یافتن مدرکی مبنی بر وجود یک اتاقک مخفی در هرم بزرگ در معرض خطر قرار گرفته .

همچنین سیچین از رویارویی‌های واتیکان ، از مرد یخی کوه‌های آلپ و مکانیزم Antikythera ( یک کامپیوتر باستانی ) معابد و cart ruts مالت خبر می‌دهد و برای معمای خطوط نازکا نیزراه حلی را پیشنهاد می‌نماید .

کتاب حاوی عکس‌های رنگی وسیاه سفید جالبی است از این موقعیت‌های باستانی که سیچین خود در آن‌ها حضور پیدا کرده .

cart ruts :

موقعیتی ما قبل تاریخی در مالت که شبکه پیچیده‌ای از شیارهای کنده شده در سنگ را در خود جای داده .

/ 3 نظر / 5 بازدید
zohal

با سلام ممنون خیلی جالبه خیلی دلم می خواست ترجمه شده این کتاب در دسترس بود ولی خوب متاسفانه توقعه زیادیه حتا اگر متن اصلی آن هم بود حاضر بودم پارگراف ، پارگراف با مترجم گوگل آن را برای خود ترجمه کنم هر چند می دانم متنی گنگ از آب درمی آید و لی بازم راصی بودم بازم تشگر مهر گرامی [گل][گل]

zohal

تشکر از زحمت و لطفت جناب مهر[گل]

بهرام

ترجمه، در بعضی قسمتها خيلی مبهم است