گوبکلی تپه

 

گوبکلی تِپه

لینک دانلود بصورت رایگان :

http://s1.picofile.com/file/7516523759/Gobekli_Tepe_and_Atlantis.pdf.html

طی یک قرن اخیر،باستان شناسی مدعی شده است که تمدن بشری حدود 5000 سال پیش به طور تقریبا همزمان در مصر و بین النهرین برخاسته است.از زمان گذشته اینطور گفته می شده که سومریان،که در نزدیکی دلتای رود دجله و فرات واقع در عراق امروزی زندگی می کردند،بنیانگذاران حقیقی اولین تمدن بشری هستند.اکنون اما معمای بغرنجی پیش روی باستان شناسان محافظه کار قرارگرفته .

یک حفاری باستانشناسی،هم اکنون در محلی به نام Gobekli Tepe / گوبکلی تپه واقع در جنوب ترکیه در دست اجرا است،چیزی که تهدیدی است بر ویرانی همه ی این عقاید متعصبانه باستانشناسی.قدمت این سایت در حدود 9500 پیش از میلاد برآورد شده است. بیش از 11000 تا 12000 سال پیش.یعنی 6000 هزار سال پیش از مصریان و سومریان.که این بدین معنی است که وجود تمدنی در سطح پیشرفته تقریبا دو برابر در زمان به عقب تر باز می گردد.نکته ی بسیار عجیب در مورد این سایت ویژه این است که
در وهله های گوناگون ساخته شده و تماما به عمد دفن شده است.حتی عجیب تر اینکه قدیمی ترین ساختارهای کشف شده،پیشرفته ترین هایشان هستند.مجسمه ی ابوالهول که قدیمی ترین ِ چنین سازه های روی زمین است هم در آنجا پیدا شده و قدمتش به حدود 9500 پیش از میلاد نسبت داده شده.

 
/ 4 نظر / 3 بازدید
امین

سلام وبلاگ جالبی دارید. ممنون میشم به ما هم سری بزنید.

دلداده

درود بر شما جناب مهر امیدوارم که حالتان خوب باشد بسیار ممنونم از لطف شما برای معرفی کتاب منشا خدا برای پیدا کردن پاسخم در رابطه با ماجرای یوسف دوست بزرگوار سوالی دیگری نیز ازشما دارم که امیدوارم هر چه زود تر جوابم را برایم بنویسید و آن اینکه اگر میشود راجع به ماجرای نصف شدن ماه بدست پیامبر اسلام چند خطی بنویسید چرا که برای بنده سوال است که در آن زمان که پیامبر اسلام در مدینه بودند و چنین کاری کردند طبق گفته قرآن چرا پس در سایر نقاط جهان چنین مسئله بسیار مهمی گزارش نشده توسط هیچ کس و این مرا به تعجب وا میدارد باز از اینکه وقت میگذارید و به سوالات ما پاسخ میدهید بسیار ممنونم

مهر

در ایران خودمان هم تمدن به تازگی یافت شده ی جیرفت به پیش از 5 تا 9 هزار سال پیش از میلاد بر می گردد ... .. .. .. مهرت فزون و جانت فروزان !

م.م

گوبکلی یعنی ناف دار ( گوبک = ناف ) - تپه ناف دار