فصل دوم تماسهای یزدانی " وقتی که بهشت گمشده بود "

فصل دوم

وقتی که بهشت گمشده بود

 تبعید آدم وحوا از باغ عدن , در مقابلش شکستن عمدی و قاطع ارتباط میان آدم و خالقینش , بعد از این همه پایان نیافت . جایی که این باید تمام می شده ( اینگونه فرض می شده . م ) اسناد ثبت شده از تماسهای یزدانی درست در آنجا و از آن پس تمام شده .

در عوض , تبعید فقط آغاز فاز جدیدی بود در این رابطه , سپس قایم باشک بازی ویژگی اش شد ! که در آن تماس مستقیم نایاب و بصیرتها یا رویاها ، وضعیتهای یزدانی می شوند . آغاز رابطه بعد بهشتی , دور از خجستگی ودرواقع یکی از تراژیک ترین ها بود . درباره انسان جدید ،انسان هوشمند هوشمند (Homo sapiens sapiens) , آن امر ناخواسته ای شد .

و آنچنان که نمود یافت , هر دوویژگی , تراژیک و غیر منتظره بودنش ، بذرهای سرخوردگی یزدانی را در ذات بشر نهاد .

لینک دانلود فصل دوم

امیدوارم مورد توجه علاقمندان قرار بگیرد .

خوانندگان عزیز این فصل را دوباره ویرایش کردم چون اشتباهات تایپی فراوانی داشت و نیز کمی اشتباهات دستوری و یکی از پاورقیها هم جا مانده بود و ... ممنون میشوم دوباره از این لینک دانلود کنید .

http://dc271.4shared.com/download/ucSPbOz5/Divine_Encounters-chapter2new.pdf?tsid=20110104-034111-941682ff

 

/ 19 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
mehr01

يه كاري از ويليام هنري هست كه خيلي وقته تو فكرشم و حتما ضميمه اين كتاب مي كنم . مي ترسم الان برم سراغش از كتاب جا بمونم . يه مقاله روشنگرانه جالبيه كه توش نمادهاي زيادي رو توضيح ميده و ميتونه براي پژوهشگران خيلي خيلي مفيد باشه .

هاشم

چرا فایل پاک شده است ؟ اگه بشه دوباره جایگزین کنید متشکر

محمدی

سلام مهر من از دستت ناراحتم ها چرا جواب ایمیلمو ندادی!

محمدی

رامتین دستت درد نکنه!

mehr01

ُُETANA Electronic tools and Ancient near Eastern Archives www.etana.org بزرگترین آرشیو دیجیتال مربوط به آثار بجا مانده از تمدنهای باستانی میانرودان (بین النهرین) و مصر است قابل توجه حضرات برادران رزمنده رامتين و محمدي هر دو ( ؟ ) يعني آنان كه اهل سوال هستند .

mehr01

چون وبلاگ ما ( اين ما همان من حقيري است كه تكامل يافته و ما استعمال مي كنيم ! ) خيلي خشك است بدتر خود ما ( اين ما به معني دماغ فيل است كه ما از آن افتاده ايم ) عموم امت را دعوت ميك نم به مطالعه وبلاگ http://ebnemahmood.blogfa.com تا كمي هم تر شويد و دعا به جان ما كنيد . [نیشخند]

کمی وب گردی کردم خلاف عادت معمول . یکی نوشته بود " سچین یک روس یهودی است " جمله ای که هم بوی نازیسم می داد و هم مرایاد جزوه های دست چندمی مارکسیستی لنینیستی انداخت که اکنون در نوع شیعی اش باز تولید شده بود با ایدئولوگهایی کم مایه که جهان ر ادر چنگ باور خود می دیدند . یاد این جمله انیشتین افتادم که در سال 1992 گفت : " اگر ثابت شود که نظریه نسبیت من صحیح است ‘ آلمان مرا آلمانی و فرانسه مرا شهروندی جهانی اعلام خواهد کرد . ولی اگر خلاف آن اثبات شود ‘ فرانسه ادعا خواهد کرد که من آلمانی ام و آلمان مر ایهودی خواهد خواهند " نقل از کتاب "‌ریاضیات و مونالیزا اثر: بولنت آتالای ترجمه : فیروزه مقدم

لیندا

کتاب تولدی دیگر رو خوندم این انلیل عجب مارمولکی بوده![نیشخند]

سهیل

ایرلندی‌ها نوادگان غول‌های افسانه‌ای هستند؟ http://www.khabaronline.ir/news-121684.aspx