معرفی کتاب " دستگاه روز داوری " اثر : ویلیام هنری

معرفی کتاب

دستگاه روز داوری

اثر ویلیام هنری

دستگاه روز داوری

در جستجوی رازهای گم‌شده سریر دومین ظهور ، سفینه نجات مهدی و پایان زمانی KIT[1] مسیحا .

صندوق عهد کی برای جهان آشکار خواهد شد ؟ آنچنان که پیشگویی شده ظهورش می‌تواند صلح را برای جهان به ارمغان آورد ؟ } نشانه‌های کدامیک از ادیان سامی }یهودیت ، مسیحیت و اسلام آشکار خواهد شد ؟ ما به چه می‌اندیشیم ؟

یک اثر انقلابی در تاریخ سری و نگاه نوینی به اسرارآمیزترین و باستانی‌ترین امور مطلوب جهان . از نویسنده پرفروش و محقق مشهور بین‌المللی در زمینه اسطوره شناسی ، ویلیام هنری ( دکتر رابرت لنگدون در قید حیات کد داوینچی ! ) .

این کتاب شواهد تکان دهنده‌ای را درباره صندوق عهد ارائه می‌کند مبنی بر اینکه این صندوق از نظر فنی دستگاه بسیار پیچیده‌تر و از نظر مفهومی عمیق تراز آن چیزی است که پیش از این تصور می‌شده و در مرکز رمز گشایی از " راز رقابت پایان زمانی " بین یهودیت ، مسیحیت و اسلام قرار دارد . صدها تصویر رنگی و حکایت‌های اقناع کننده به شکل قابل توجه ای رازهای گم‌شده و تاریخ پنهان فوق‌العاده باستانی را که در مرکزبزرگترین رویداد زمانه ما قرار دارد افشا می‌کند .

بن مایه‌ها :

روز داوری . پایان زمان . در حالیکه مسیحیان در جستجوی نشانه‌هایی برای " دومین ظهور " عیسی هستند و یهودیان منتظر مسیحا و مسلمانان ( در واقع شیعیان دوازده امامی . م ) در انتظار دوازدهمین امام ( مهدی ) . یک " دستگاه " قدرتمند با قدرتی عجیب و غریب در انتظار این است که توسط یکی از آن‌ها کشف شود .

این دستگاه صندوق گم‌شده عهد است . عموماً بر این اعتقادند که آن دستگاه / جعبه مستطیل شکل طلایی است که توسط موسی ساخته شده تا الواح قانون و دیگر اقلام در آن قرار داده شود . وقتی که موعد تجسمش برسد آن نشانه ( نماد ، مهر ) مسیح ، مسیحا و مهدی خواهد بود .

در هر صورت صندوق عهد بخشی از پروژه تکمیل دستگاه خواهد بود .

آنچه که بیشتر یهودیان ، مسیحیان و مسلمانان نمی‌دانند این است که تصور عمومی‌شان از صندوق عهد به عنوان یک جعبه طلایی ساده ، تصوری خام است . کتاب‌هایی که درباره صندوق عهد نوشته شده آن را چون یک سلاح به تصویر کشیده ، یک منبع ذخیره یا قدرت یا یک کانتینر. آن‌ها به سختی از بخش‌های کامل شده‌اش ، تاریخ پنهان یا توانایی‌های واقعی‌اش سخنی به میان آورده‌اند .

آنچنان که ویلیام هنری نشان می‌دهد ، صندوق عهد در حقیقت جزئی از یک چیز بزرگ‌تر است . دستگاه فوق‌العاده قدرتمند روز داوری . این کتاب جستجویی است برای اجزاء گم‌شده صندوق عهد و تکمیل کارکرد پنهان آن .

دستگاه یک ابزار ، تجهیزات ، ادوات و یک ماشین است و البته تکنیک و طرح یا نماد است . دستگاه روز داوری نمادی است برای تکنیک سری یا گم‌شده‌ای درباره عروج و الوهیت انسانی . آشکار شدن رازهایش همراه می‌شود با تشریح قدرت‌های ملکوتی موجودات و اسرار کیهانی و دانش سری دگرگونی مؤمن در یک " کالبد اختری " با شکوه تر . پدیده‌های مرتبط با این دستگاه معلوم می‌کنند که آن تقریباً فرمی از دستگاه عروج به دیگر سواست و این قابلیت را دارد که یک انسان مقدس را با دیگر سو مرتبط و گوشت او را به نور تبدیل نماید . با این کالبد نورانی او می‌تواند عروج نموده و به ستاره‌ها مسافرت نماید . این نشان می‌دهد که چرا پرطرفدارترین دستگاه تاریخ بشریت است .

جستجوی ویلیام هنری این امکان را فراهم می‌آورد که شاید بزرگترین رخنه در فهم ما از صندوق عهد باشد و درک نوینی از بازدیدهای باستانی توسط موجودات ملکوتی و غیر فیزیکی و نبوت پایان زمان را فراهم آورد .

 

کتاب دستگاه روز داوری

نشان می‌دهد که صندوق عهد تکمیل کننده دستگاه روز داوری است و درخت زندگی یا درخت جهان را شامل می‌شود و همین دستگاه به عنوان سریر دومین ظهور عیسی استفاده می‌شود .

دستگاه روز داوری یک " فرستنده / منتقل کننده " روح مقدس یا انرژی کیهانی است .

فاش می‌کند که مجرای کیهانی یا ستون نور ( دروازه ستارگان ) ی که از صندوق ساطع می‌شود یک سیستم حمل و نقل پیشرفته‌ای است برای موجودات شبه انسانی ، غیر فیزیکی و پیشرفته .

آنچه اکنون می‌دانیم،گواه بر این است که صندوق روی زمین نیست ،اما بدست این موجودات پیشرفته که از آن به عنوان دستگاه "گذرگاه" استفاده می‌کنند،به اینجا آورده خواهد شد.

پژوهش‌های کمیاب در هنر یهودی-مسیحی که همه‌ی رازهای صندوق عهد/دستگاه روز داوری، را رمز گشایی می‌کند .

به شرح جزئیات نقش قاطعی که صندوق در پیش گوئی "پایان دوران" بازی می‌کند می‌پردازد و اینکه چطور این صندوق به سرآمد وقایع این روزها مرتبط است.

خواننده را به درجات رفیع آگاهی معنوی می‌رساند که برای کشف و شیوه‌ی به کار بستن صندوق لازم است.این‌طور پیداست که به مجرد "کلیک کردن"[2] بر روی نمادگری صندوق و دستگاه روز داوری در این کتاب،فرتاش درونی ما  توانایی شکل دادن یا  جفت و جور کردن صندوق در تصوراتمان را به دست می‌آورد تا بتوانیم بدین سبب مدخلی برای ارتباط با خدا بگشاییم و حتی به پیشگاه اورنگش برویم.

 


[1] . محدوده فن معراج و تکنولوژی دروازه ستارگان به نام KIT رمز گذاری شده که شامل تاج اختری ، روغن سحر آمیز تدهین و ردایی از جنس نور می شود که جامه تابناک نامیده شده .

[2] . به احتمال زیاد مراد نویسنده از کلیک کردن همان تمرکز نمودن است . م

/ 0 نظر / 7 بازدید