فصل چهاردهم ( پایانی ) تماسهای یزدانی ، " خدا ، فرا زمینی " .

فصل چهاردهم ( پایانی ) 

خدا ، فرا زمینی 

اگر نفیلیم ( آنوناکی ) خدایانی بودند که بشر رابر زمین خلق کردند ، فرگشت ( تکامل ) خود به تنهایی نفیلیم ( آنوناکی ) را بر سیاره دوازدهم خلق کرده ؟  پیشرفته در تکنولوژی،قادر به سفر به فضا صدها هزار سال پیش از ما،وارد یک تفسیر کیهانی برای شکل گیری منظومه ی شمسی می شوند،و تا ما شروع به کار می کنیم،که در جهان تفکر کنیم و درکش کنیم،آنوناکی احتمالا اصلیتشان را سنجیده اند،و به آنچه ما دین می نامیمش رسیده اند—دین آن ها،پنداره ی آن ها از خدا .

 

/ 6 نظر / 5 بازدید
آزاد

سلام ممنون که این کتاب رو برای دانلود گذاشتید.اما فصل 14 لینکشو نذاشتید

علی صالحی

تورو خدا بذار ویرایش کلشو همه ما منتظریم موفق باشی

علی صالحی

سلام ما یه جمع کوچیک دوستان هستیم کتاباتو صحافی کردیم دور می چرخونیم و می خونیم با همدیگه هم رو مطالب بحث می کنیم. مطمین هستم بقیه دوستان هم مث ما هستن. یه ایرانه و ترجمه های شما . شما در شکل گیری ذهنیت نسل اینده ایران نسبت به جهان بینی اونا سهم بزرگی دارید. می خوام یه ایمیل واستون بزنم میشه یه ایمیل بهم بدید یل واسم میل کنید .ایمیلمو واستون گذاشتم.

علی صالحی

از لطف بی نهایتتون ممنونم. خدا ترجمه ها، کتابها و از همه مهمتر ایده ها، ذهنیات و انگیزتون واسه اینکارو از ایرانی و ایران نگیره.مرسی از همه چیز.

محمد

تشكر بي نهايت بابت تمام زحماتتون.لطفا ويرايش نهايي ادامه فصل هاي تماس هاي يزداني رو تو سايت بزارين و اگه ميشه مشخص كنين كه كدوم كتاب ها هنوز ويرايش نهايي نشده[گل]

نینا

سلام ..ممنون وبلاگتون واقعا عالیه همچنین مطالبش